Orar

Repartizarea pe grupe a studenţilor de la specializarea Istorie, anul I
Repartizarea pe grupe a studenţilor de la specializarea Istorie, anul II
Repartizarea pe grupe a studenţilor de la specializarea Studii de securitate, linia română, anul I
Orarul pentru semestrul I - 2018-2019
Vă rog ca după ce aţi deschis documentul aferent unui orar (s-a afişat pdf-ul) să reîncărcaţi pagina de 2-3 ori (funcţia Refresh sau tasta F5). Orarele se modifică destul de frecvent şi există riscul să se afişeze versiuni vechi ale documentelor.
Istorie (română & maghiară)
Educaţie fizică - linia română (cadru didactic: Balla Bela): marţi, 12:30 - 13:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Educaţie fizică - linia maghiară (cadru didactic: Balla Bela): marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Istoria artei (română & maghiară)
Educaţie fizică - linia maghiară: marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Arheologie (română & maghiară)
Educaţie fizică - linia maghiară: marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Arhivistică (română & maghiară)
Educaţie fizică - linia română (asist. dr. Istvan Baloga):
  • luni, de la ora 14 terenurile de sport din faţa sălii Gheorghe Roman (Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu) sau
  • miercuri, de la ora 10 la Bazinul de înot Universitas, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu sau
  • vineri, de la ora 8,30 sala de Fitness, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu
Educaţie fizică - linia maghiară: joi, 8:00 - 9:00, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Turism cultural (linia română)
Educaţie fizică (asist. dr. Istvan Baloga):
  • luni, de la ora 14 terenurile de sport din faţa sălii Gheorghe Roman (Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu) sau
  • miercuri, de la ora 10 la Bazinul de înot Universitas, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu sau
  • vineri, de la ora 8,30 sala de Fitness, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu
 Turism cultural (linia maghiară)
Educaţie fizică: marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
 Etnologie
Educaţie fizică (asist. dr. Istvan Baloga):
  • luni, de la ora 14 terenurile de sport din faţa sălii Gheorghe Roman (Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu) sau
  • miercuri, de la ora 10 la Bazinul de înot Universitas, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu sau
  • vineri, de la ora 8,30 sala de Fitness, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu
Ştiinţe ale informării şi documentării-linia română
Educaţie fizică (asist. dr. Istvan Baloga):
  • luni, de la ora 14 terenurile de sport din faţa sălii Gheorghe Roman (Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu) sau
  • miercuri, de la ora 10 la Bazinul de înot Universitas, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu sau
  • vineri, de la ora 8,30 sala de Fitness, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu
Ştiinţe ale informării şi documentării-linia maghiară
Educaţie fizică: marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Relaţii internaţionale - linia română
Educaţie fizică - linia română (asist. dr. Istvan Baloga):
  • luni, de la ora 14 terenurile de sport din faţa sălii Gheorghe Roman (Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu) sau
  • miercuri, de la ora 10 la Bazinul de înot Universitas, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu sau
  • vineri, de la ora 8,30 sala de Fitness, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu
 Relaţii internaţionale - l. maghiară
Educaţie fizică: marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Studii de securitate - linia română
Educaţie fizică (cadru didactic: Balla Bela): marţi, 9:30 - 10:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Studii de securitate - linia engleză
Filosofie (linia română)
Educaţie fizică (asist. dr. Istvan Baloga):
  • luni, de la ora 14 terenurile de sport din faţa sălii Gheorghe Roman (Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu) sau
  • miercuri, de la ora 10 la Bazinul de înot Universitas, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu sau
  • vineri, de la ora 8,30 sala de Fitness, Parcul Sportiv Iuliu Haţieganu
 Filosofie (linia maghiară)
Educaţie fizică: marţi, 10:30 - 11:30, Parcul Iuliu Haţieganu (Babeş), Pista de atletism
Limba franceză - toate specializările: vineri, 12-14 Sala Lucian Blaga (Clădirea Centrală, etaj I)
Limba germană (toate specializările): Informaţii
Limba italiană (toate specializările)
Limba spaniolă - toate specializările
Arheologie şi studii clasice
Societate, artă, identităţi în Europa Centrală ...
Istoria şi socio-antropologia ... şi Istoria Europei de sud-est
Ştiinţele informării şi documentării
Cercetarea şi valorificarea patrimoniului cultural
Istorie, memorie, oralitate
Patrimoniu şi turism cultural
Studii iudaice
Managementul securităţii ....
Securitate, intelligence şi competitivitate ...
Evaluarea politicilor şi a programelor publice ...
Leadership şi comunicare în organizaţii internaţionale
Istorie contemporană şi relaţii internaţionale
Filosofie Antică şi Medievală
Filosofie, cultură şi comunicare