11 mai 2023

D-SKILLS Jean Monnet Lecture: The Enhanced and Cooperation Mechanism: Constraints and Opportunities for the European Union, Goran Ilik

Facultatea de Istorie și Filosofie vă invită joi, 11 mai 2023, de la ora 16.00 la prelegerea online susținută de către Goran Ilik, Universitatea Bitola, Macedonia de Nord. Prelegerea se desfășoară în cadrul proiectului Jean Monnet.

Guest Speaker: Dr. Goran Ilik, professor at the Faculty of Law - Kicevo and Vice-Rector for Science at the University “St. Kliment Ohridski” - Bitola (North Macedonia).

Mai multe detalii pot fi consultate aici: D-SKILLS Lecture Series (jmdskills.com)